Dlaczego warto wybrać współpracę z Regenemed

Wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw i inspekcji endoskopów oraz narzędzi chirurgicznych nabyte w autoryzowanym serwisie Olympus Polska pozwoliło na wypracowanie własnych standardów jakościowych. Posiadamy bardzo szczegółową wiedzę na temat napraw i budowy endoskopów oraz narzędzi chirurgicznych. Gwarantujemy pełną satysfakcję po skorzystaniu z naszych usług. Zachęcamy do przekonania się o tym! Dla nowych klientów proponujemy bezpłatny pierwszy przegląd endoskopu lub też bezpłatną wycenę kosztów.

Używamy tylko najlepszych jakościowo części posiadających certyfikaty materiałowe dopuszczone do zastosowań medycznych zgodne z normą ISO 10993. Materiały pomocnicze (kleje, silikony itp.) stosujemy zgodne z zaleceniami producenta. Wszystko to gwarantuje, iż sprzęt po naprawie będzie pracował niezawodnie, oraz bezpiecznie dla pacjentów oraz personelu medycznego.

Proces naprawczy

Każdy sprzęt traktowany jest w sposób indywidualny. Przechodzi kompleksowy proces inspekcji, po której sporządzany jest wstępny raport decydujący o przejściu przeglądu lub konieczności naprawy.

W przypadku naprawy nasz Klient otrzymuje ekspertyzę stanu technicznego wraz z ofertą cenową oraz dokumentacją zdjęciową. W razie potrzeb rozważamy każde możliwości kredytowania kosztów.

Po każdej naprawie dołączamy certyfikat sprawności, raport naprawy, testy elektryczne zgodne z normą IEC 62353, a także komputerowy test szczelności. Każda z napraw objęta jest gwarancją na okres 1 roku.

Zobacz różnice

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka przykładów jak wygląda sprzęt przed oraz po naprawie w naszym serwisie.

Zregenerowany światłowód w wideoteleskopie – po naprawie zyskał całkowitą sprawność.

Usunięcie korozji po zalaniu wnętrza wideolaparoskopu.

Po gruntownym oczyszczeniu z korozji aparat powrócił do pełnej funkcjonalności.

Przykład pancerza sondy przed i po naprawie w naszym serwisie.